Кам'янська гімназія Ізюмської міської ради

ФУНКЦІОНАЛЬНІ  ОБОВ’ЯЗКИ  ПРЕЗИДЕНТА.

(Співпрацює з директором, адміністрацією, педпрацівниками, техпрацівниками школи, батьківьким комітетом, Радою школи.)

Президент обирається з членів учнівського колективу старших класів,  спрямовує роботу органів учнівського самоврядування шкільної держави та муніципалітетів класів, рекомендує та підтримує кращих та активних учнів на посади керівників учнівського самоврядування. Сприяє і підтримує діяльність всіх гілок і напрямів учнівського самоврядування. Сприяє плідній співпраці учнів і вчителів, надає допомогу в підготовці і проведенні всіх заходів у школі

ФУНКЦІОНАЛЬНІ  ОБОВ’ЯЗКИ  ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА.

(Співпрацює з заступником директора з навчально – виховної роботи, педагогом – організатором, педагогічним колективом школи. Обирається з претендентів, які висунули свою кандидатуру на вибори  Президента. є правою рукою і першим помічником голови учнівського самоврядування, тісно з ним співпрацює. Головним його обов’язком є організація роботи усіх комісій, що працюватимуть кожна зі свого напряму над реалізацією конкретних проектів.

ОБОВ ‘ЯЗКИ  МІНІСТРА З ПИТАНЬ  КУЛЬТУРИ .

(Співпрацює з заступником директора з виховної роботи, педагогом – організатором школи. Обирається з учнів, які висунули свою кандидатуру на посаду Президента школи, але не отримали достатню кількість голосів. Слідкує за Рейтингом класів школи у графі «Культурно- масові заходи ».)

ОБОВ ЯЗКИ  МІНІСТРА  СПОРТУ.

(Співпрацює з заступником директора з виховної роботи, педагогом – організатором школи, вчителем фізкультури. Обирається з учнів, які висунули свою кандидатуру на посаду Президента школи, але не отримали достатню кількість голосів. Слідкує за Рейтингом класів школи у графі «Спортивні заходи та

змагання».)

ОБОВ’ЯЗКИ МІНІСТРА ІНФОРМАЦІЇ

(Співпрацює з заступником директора з виховної роботи, педагогом – організатором школи, шкільним лаборантом. Обирається з учнів, які висунули свою кандидатуру на посаду Президента школи, але не отримали достатню кількість голосів. Відповідає за підготовку інформації до шкільної газети та сайту школи)

ОБОВ’ЯЗКИ МІНІСТРА ПРАЦІ

(Співпрацює з заступником директора з виховної роботи, педагогом – організатором школи, шкільним лаборантом. Обирається з учнів, які висунули свою кандидатуру на посаду Президента школи, але не отримали достатню кількість голосів. Приймає активну участь в організації чергування по школі,інформує про хід та результати чергування на загально шкільних лінійках і зборах.)

УЧНІВСЬКА РАДА

· координує роботу класів, доводить до них конкретні завдання діяльності;

· контролює створення належних умов для навчання та дозвілля дітей;

· контролює відвідування уроків, стан навчання та поведінки учнів;

· ухвалює рішення з важливих питань життя школи в межах своєї компетентності;

· вносить пропозиції до адміністрації школи, педагогічної ради з питань навчання та виховання;

· організовує та контролює чергування в школі;

· здійснює заходи щодо розвитку творчих здібностей учнів, зміцнення здоров’я, фізичного вдосконалення, пропаганди здорового способу життя;

· організовує роботу центрів.