Кам'янська гімназія Ізюмської міської ради

16 лютого День єднання

15 лютого в Кам'янській гімназії з учнями 8-А класу було проведено виховний захід класним керівником Яншиною І.П. та бібліотекарем Перепелицею Н.В., присвячений 33-й річниці виводу Афганських військ.
Учні дізнались про події, героїв цієї страшної війни та вшанували
пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
  Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув. Вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.
   Учасникам Афганської війни, які вижили в тих страшних подіях, бажаємо  добра, миру і достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа!

День Валентина❤️-свято доволі розповсюджене. Його святкують майже в усіх країнах світу. 14 лютого для учнів 4- А класу класний керівник Радченко О.О. провела розважально - пізнавальну годину до Дня Святого Валентина. Під час заходу вихованці познайомилися з історією виникнення свята, з її символами і традиціями, приймали участь в різноманітних конкурсах. Всі були приємно вражені, задоволені, а за активну участь отримали смаколики.